JivoChat'ten Efsane
Sene Sonu Kampanyası!

 


Değerli Trend Akademi kullanıcısı,
Size reddedemeyeceğiniz bir fırsat sunuyoruz.

 

Şimdi Trend Akademi sitenize tek tıkla JivoChat Canlı Destek Sistemi'ni kurun, 14 gün ücretsiz deneyin. 2022 zammından önce, ekstra %25 indirimle profesyonel lisansımızı alarak işinize sınıf atlatın. Memnun kalmazsanız ücret iadesini garanti ediyoruz. 2022'ye kadar tüm yeni kayıtlar için geçerli!

 

JivoChat ile sitenize gelen ziyaretçilerle iletişiminizi önemli ölçüde geliştirecek, onları mutlu müşterilere çok daha kolay dönüştüreceksiniz. Kurulum sadece 5 dakika sürecek! Kayıt olmanız ardından sizinle iletişime geçecek, en iyi verimi aldığınıza emin olacağız.

Tamamen Türkçe, 7/24 canlı destek, taahhüt yok, denemesi bedava! Çok iddialıyız, satışlarınızı artıracak, müşterilerinizi daha memnun hale getirmenizde size yardım edeceğiz.

Dilerseniz bizimle bir görüşme ayarlayıp, ürünün bir demosunu görebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Buraya tıklayarak randevu talep edebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızı e-posta adresimiz bilgi@jivochat.com.tr üzerinden ya da sitemiz jivochat.com.tr üzerindeki canlı destekten bize iletebilirsiniz.

 
Şimdi JivoChat'i Sitenize Kurun
 

JivoChat Canlı Destek Sistemi'nin
Birbirinden Etkili Özellikleri


Akıllı Tetikleyiciler

Eğer gerçekten satışlarınızı artırmak istiyorsanız akıllı tetikleyiciler bir zorunluluk. Bu özellik ile, belirlediğiniz koşullar sağlandığında ziyaretçilerinize otomatik mesaj göndererek dönüşümü artırabilirsiniz.

 

Canlı Ziyaretçi Takibi

JivoChat sitenizde kimin olduğunu, neye baktığını
nereden geldiğini ve çok daha fazlasını size bildirir.

 

Müşteri Takibi ve CRM Sistemi

Tüm müşteri takibinizi iletişiminizle birleştirin, teklifleri yönetin, takımca çalışın ve hatırlatmalar kurun.

 

Ziyaretçi Hakkında Tüm Bilgi

Ekranın diğer tarafında kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? Jivo size ziyaretçinizle ilgili tüm detayları verir, e-posta adresi, IP adresi, ne süredir sitenizde olduğu, sitenizi kaç kere ziyaret ettiği, hangi kanaldan geldiği ve daha fazlası.

 

Taslak Cevaplar ve Yazım Yardımcısı

Tek bir harfi yazın ve önerileri alın. Temsilci uygulaması sık verilen cevapları aklında tutar ve size önerir. Ayrıca dilediğiniz taslak cevapları ekleyebilir, takım arkadaşlarının paylaşabileceği hazır cevapları tanımlayabilirsiniz.

 

Mobil Sitenizde de Çalışır

Jivo'nun mobil sohbet aracı ile, ziyaretlerin sohbetlere dönüşme oranı oldukça artacak. Ziyaretçiniz size sadece sitenizden değil, Facebook, Viber ve Telegram üstünde ulaşabilecek - ve tüm bu mesajları JivoChat uygulamasına alıp oradan cevaplayabileceksiniz!

 

Sitenizde Telefonla Arama Seçeneği Sunun

Sitenizdeki ziyaretçilerinize dilerseniz geri-arama önerisinde bulunabilir, ve sohbetin çözemediği noktalarda telefonla da yardımcı olmayı önerebilirsiniz. Hatta telefon numaranızı JivoChat'e bağlayarak, aramaları da uygulamamız üzerinden yönetebilirsiniz!

 
Şimdi JivoChat'i Sitenize Kurun