Destek : 0850 309 84 19

About Images
Watch Our Intro Video

Perfect Solution for It Services!

16 Yıllık Tecrübe

Merak Etmeyin, Artık Yalnız Değilsiniz!

E-Ticaret ekonomisinin öneminin farkındasınız; fakat nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsunuz. Trend Akademi olarak bu yolculuğunuzda başından itibaren yanınızda olacağız ve ihtiyaç duyduğunuz eğitimden başlayarak gerekli tüm desteği size vereceğiz. Sıfır Sermaye E-Ticaret sitesi projemiz ile 24 saatte anahtar teslim e-ticaret sitenize sahip olun ve satış yapmaya hemen başlayın. Pazar yeri eğitim paketimiz ile şirket kuruluşundan, ürün yüklemesine, içerik yönetiminden karlılık analizine kadar uzanan geniş bir yelpazede sağladığımız eğitimlerle E-Ticaret uzmanı olma yolunda kararlı adımları gelin birlikte atalım.

17 yılı aşkın tecrübemiz ile Türkiye’nin E-Ticaret Akademisi olarak dijital dönüşüme önemli bir katkı sağladığımıza inanıyorum. Müşterilerine internetten ulaşmak isteyen büyük markalar, küçük ve orta ölçekli işletmeler, yeni girişimler için Trend Akademi’nin teknoloji gücü ve deneyimini seferber ederek, dijital dönüşümlerini daha hızlı ve etkili gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Böylece girişimciler daha hızlı güçlenirken, ekonomimiz de Türkiye de bu dönüşümden olumlu olarak etkileniyor.

Yeni teknoloji ve gelişmeler perakendede büyük değişimlere neden olurken, sektörün lider danışmanlık firması Trend Akademi olarak AR-GE çalışmalarımız çerçevesinde yeni yatırımlarla yolumuzda hızla ilerlemeye devam ediyor, inovatif uygulama ve hizmetlerimizle sektöre öncülük ediyoruz. Sorumlu marka bilincimizle, her biri hedefleri doğrultusunda cesur ve kararlı adımlarla yürüyen tüm girişimcilerin her zaman yanında olduğumuzu ve onları avantajlı şartlar sunduğumuzu paylaşmak istiyorum. Programımıza dahil olarak, nice girişimciye ilham veren tüm kursiyerlerimize başarılarının devamını diliyorum.