Destek : 0850 309 84 19

Dropshipping İçin Niş Ürün Tavsiyeleri
  • Trend Akademi
  • Dropshipping

Dropshipping İçin Niş Ürün Tavsiyeleri

Dropshipping İçin Niş Ürün Tavsiyeleri


Dropshipping yani stoksuz e-ticaret için niş ürün tavsiyesi arayan belki de binlerce insan olduğunu biliyoruz. Dropshipping yapabilmek için en önemli ayrıntı artık niş bir ürün grubuna sahip olabilmek oldu. Herkesin sattığı genel geçer ürünlerden ziyade artık sadece kendinizin sattığı ya da çok küçük bir topluluğun sattığı ürünleri temin edip satış yapmak artık çok daha önemli hale geldi. Stoksuz e-ticaretin artık anahtarı eğer niş ürün bulabilmek ise çok daha zorlu bir durumdayız demektir. Çünkü stoksuz e-ticaret zaten eğitimsiz ve danışmansız yapılması çok zor bir durum iken şimdi bir de özellikle çok satacak ürünleri temin etmek, bunları web sitede satıyor olmak işleri çok daha karmaşık hale getirir. Ama merak etmeyin, dropshipping için niş ürün tavsiyeleri veriyor olacağız. Bu niş ürün tavsiyelerinin içindeki ufak kıvılcımı alıp onu ateş yapacak olanlara şimdiden keyifli okumalar.

Not: Lütfen, niş bir ürünün temsil ettiği ürün grubunun içinden niş ürün bulun. Yoksa hiçbir şey niş olarak kalmadı.


Niş Ürün Tavsiyeleri


·       Cilt Bakım Kremi

·       Yağ Difüzörleri

·       Tütsü Çubukları

·       Tütsü Tutucular

·       Rüya Kapanı

·       Kristal Taşlar

·       Yerel Aksesuarlar

·       Tarot Kartları

·       Yoga Ekipmanları

·       Kına Malzemeleri

·       Özel Kalem Türleri

·       Dekoratif Ürünler

·       Erkek Bakım Ürünleri

·       Özel Kulaklıklar

·       Küçük Tablolar 

·       Klasik Ürünler 


Dropshipping için niş ürün tavsiyesi vermek gördüğünüz gibi artık bu denli zor. Ama önemli olan zaman ayırarak, araştırma yaparak ve teknik verilerle en doğru niş ürünü bulabilmek aslında o kadar da zor değil. Burada gördüğünüz tüm ürün grupları ve niş ürünler aslında piyasada bol bol bulunabilecek şeyler. Ama önemli olan sizin örneğin yoga ekipmanları ürün grubunun içinde özel bir ürünü keşfedip sadece onu satıyor olmanız sizi niş yapar değil mi? Eskiden niş stoksuz e-ticaret dediğimiz zaman koca bir kategori niş olabiliyordu ama artık öyle bir durum söz konusu değil. Bu sebeple kendi nişinizi kendiniz yaratmalısınız.


Dropshipping İçin Niş Ürün Nasıl Bulunur?


Dropshipping için niş ürün bulabilmek adına öncesinde araştırmaların yapılması gerekiyor. İnsanlar araştırma yapmadan, çok para kazanıldığını düşünüp herhangi bir ürün grubuna giriyor. Ancak araştırma gerekiyor, o ürün ne kadar kâr payı bırakıyor, tedarik süreci kolay mı zor mu? İşte bu sorulara çok net cevap veremediğiniz hiçbir ürünü satmayı düşünmeyin. Çünkü en önemli ayrıntılardan bir tanesi de tedariktir. Hiç olmayan bir ürün hayal ederseniz niş olur, web sitenize yüklersiniz ve müşteri de satın alır. Ama tedarik edilmedikten sonra hiçbir şeyin anlamı yok. 

O sebeple lütfen dropshipping işine başlamadan önce bizden eğitim ve danışmanlık alarak dropshipping konusunda eksik olduğunuz tüm noktaları öğrenin. Öğrenmeden, uygulamadan, pratiklerle kendinizi beslemeden bir işe giriş yapmayın. 

Hemen bugün dropshipping eğitimi için bilgi alın!