Destek : 0850 443 48 08

Şirket Kuruluşu & Teşvikler
  • Trend Akademi
  • E-Ticaret

Şirket Kuruluşu & Teşvikler

Şirket Kuruluşu ve Teşvikler


Şirket kuruluşu ve teşvikler insanların yeni bir iş girişimine başlamadan önce detaylıca araştırdığı konulardır. Çünkü insanlar yeni bir işe başlarken faydalanabilecekleri maksimum finansal ve manevi destekten faydalanmak ister. Bu oldukça normal bir durumdur. Birçok insan için şirket kuruluşu ve teşvikler yeni bir girişime başlamak için bir neden bile olabilir. Çünkü insanlar fırsatları kaçırmaktansa değerlendirmeyi tercih ederler.


Şirket kuruluşu ve teşvikler işiniz hangi alanda olursa olsun oldukça önemlidir. Zaten işin hangi alanda olduğu genel şirket kuruluşu teşviklerinde çok büyük önem arz etmemektedir. Toplum etiğine karşı olmayan alanlarda bir şirket kuracağınız zaman belirli teşvik ve desteklerde kapsam dışında kalmazsınız. E-Ticaret de şirket kurmanız gereken ve teşvik alabileceğiniz bir alandır. Özellikle E-Ticaretin günümüzde oldukça popüler olması ile bu konuda teşviklerde de artış meydana gelmiştir. Çünkü artık herkes E-Ticaret sektörünün varlığını kabul etmiştir.


Sektörel Teşvik Almanın Önemi


Konu şirket kuruluşu ve teşvikler olduğu zaman biraz daha özele inmek oldukça mantıklı olacaktır. Genel teşviklerde sizin işinizin maliyeti hesaba katılmaz. Ya da sizin ihtiyacınız olan sermayenin büyüklüğü önemli değildir. Fakat sektör bazlı teşvikleri araştırırsanız bu teşviklerde işinize uygun meblağların söz konusu olduğunu görürsünüz. Örnek vermek gerekirse KOSGEB teşvikleri maksimum 20000 TL'dir. Fakat bir fabrika açarak bir girişimde bulunmak istiyorsanız, 20 bin TL ile belki ihtiyacınız olan bir makineyi bile alamayabilirsiniz. Fakat alacağınız makine tekstil alanında bir makine ise tekstil sektörü özelinde bir teşvik araştırmanız çok daha faydalı olacaktır.


Sermayeye İhtiyaç Duymadan Kendi İşini Kur!


Kendi işinizi kurmak, kendi işinizin patronu olmak istiyor olabilirsiniz. Fakat unutmayın ki şirket kuruluşu ve teşvikler hakkında araştırma yapmak bile oldukça yorucu bir süreç olacaktır. Bu sebeple de herhangi bir parayı riske atmadan kendi işinizin sahibi olmak çok daha faydalı olacaktır. Peki bu nasıl mı olabilir? Tabii ki de bu sermayesiz E-Ticaret yaparak olabilir. Sermayesiz E-Ticaret günümüzde birçok insanın ilgilendiği bir konudur. Ve yine günümüzde birçok insan sermayesiz e ticaret yaparak ek gelir elde etmektedir. 

Ayrıca sermayesiz E-Ticaret yapan insanlar öncesinde teşvik arayışında bulunmak zorunda kalmazlar. Çünkü herhangi bir maddi birikime ihtiyaç duymazlar. Hal böyleyken sermayesiz E-Ticaret de birçok insanın adım atmak istediği bir iş kolu oluyor. Fakat her ne kadar basit gibi gözükse de hiçbir bilginiz olmadan bu işe başlayamazsınız. Sermayesiz E-Ticaret yapmak için de mutlaka uzman birinin yardımına ihtiyacınız olacaktır. Tam bu noktada da Trend Akademi ailesi ihtiyacınız olan rehberliği vermek için devreye girmektedir. Trend Akademi ailesi E-Ticaretin hangi koluna atılmak isterseniz isteyin size destek olacaktır. Çünkü Trend Akademi ailesinin E-Ticaretin her alanında oldukça kapsamlı hizmet paketleri bulunmaktadır. Siz de Trend Akademi desteği ile E-Ticaret alanında başarınızı şansa bırakmak istemiyorsanız iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Ardından çağrı merkezi yetkililerimiz sizinle iletişime geçecek ve detaylı bilgi vereceklerdir.

Diğer blog yazılarımızı okumak için, https://trendakademi.com.tr/blog adresine tıklayabilirsiniz.Sosyal Medya Hesaplarımız


Instagram - https://www.instagram.com/trend.akademi/

Twitter - https://twitter.com/trendakademi

Facebook Sayfa - https://www.facebook.com/trenddanismanlik

Facebook Grup - https://www.facebook.com/groups/trendakademi

YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCHKsZnoH6os5cZFT_-d1NAg

LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/trend-akademi%CC%87/

Telegram - https://t.me/trendakademi