Destek : 0850 309 84 19

İnternette Nasıl Ürün Satılır?
  • Trend Akademi
  • Dropshipping

İnternette Nasıl Ürün Satılır?

İnternette Nasıl Ürün Satılır? 

İnternette nasıl ürün satılır sorusu ile ilgili gelen sorulara bir nebze olsun doğru yanıt vermek istiyoruz. İnternette eğlenerek satabileceğiniz ürünleri tespit etmek zordur. El emeği ürünlerinizi internette satmak, toptancıdan alınan ürünlerin internetten satılması gibi konular sizin kendiniz ile ilgili hangi türde e-ticaret yapacağınızı belirlemelisiniz. Ama en önemli konu ise internette nasıl ürün satılır konusudur. Zira ürün tedarik etmek ya da el emeği ürünleri stok tutmak basittir. Ama önemli olan o ürünleri en doğru bir şekilde pazarlayabilmek ve müşterilerine ulaştırabilmektir. İşte bu blog yazısı ile beraber kısa kısa tüyolara yer veriyor olacağız ki bu içeriğimizi okuyan kişiler kısa kısa tüyolarımız ile hemen faydalanabilsin.


İnternette Ürünler Nasıl Satılabilir?


İnternette ürünler nasıl satılabilir sorusuna yanıt olarak öncelikle kendinize şunu sormalısınız: “Ben internette ürün satabilir miyim?” Eğer bu soruya evet yanıtını veriyorsanız hemen başlayalım.

·       Öncelikle bir alan adı ve hosting satın almanız gereklidir.

·       Satın aldığınız alan adı ve hosting içerisine e-ticaret yazılımı kurulmalıdır.

·       E-ticaret sitenize tüm ürünleriniz yayınlanmalıdır. 

·       E-ticaret siteniz için bir sanal pos temin etmeniz gerekir. 

·       Satış için hazır hale getirilmiş e-ticaret sitenizi halka duyurmanız gerekir.

·       Reklam ve pazarlama yollarına direkt olarak gidilmelidir. 

·       Öncelikli olarak marka bilinirliği reklamları geçerli olmalıdır.

·       Bu reklamların tamamı Facebook, Instagram, Twitter, Google arama motoru reklamı, Gmail, Google AdWords gibi ağlarda yayına çıkılmalıdır.

Ancak bunların ötesinde çok önemli detaylar yok değil. Bu detaylar evet, herkesin bildiği ama ne uygulamak için vakit bulabildiği ne de fikir olarak üretebildiği detaylardır. O sebeple e-ticarete başlamadan önce mutlaka bu bilgilerin tamamını edinmeniz gerekir.


E-Ticaret Eğitimi / Dropshipping Eğitimi


Dropshipping eğitimi ile e-ticaret eğitimi aynı sınıfa girer özünde. İki tarafta bir ürünü müşteriye satmak üzerine kurulu bir düzende eğitim görür. O sebeple bizden satın alacağınız Dropshipping eğitimi sonrasında çok daha teknik detaylara hakim olabilecek, maddi kayıp yaşamadan e-ticaret serüveninizi sürdürebileceksiniz. Ama bundan da öte bir durum var ki asla pas geçilmemesi gerekiyor.


Dropshipping Eğitimini Tamamlamak


Dropshipping eğitimlerimizde gördüğümüz en büyük eksik birkaç teknik teori bilgiyi edindikten sonra dropshipping eğitimini yarım bırakıp hemen e-ticarete soyunmak. Evet, yanlış duymadınız. Hekimin verdiği ilacı iyileşir gibi hissettikten sonra yarım bırakmak gibi bir durumdur. O sebeple mutlaka bizim vermiş olduğumuz Dropshipping eğitimlerini tamamlamalı ve e-ticaret serüveninize bu şekilde devam etmelisiniz. Biz zorlanan kişiler için dropshipping danışmanlığı veriyoruz, bu konularda bizimle iletişime geçebilir ve tüm eksik noktalarınızı tespit edebilirsiniz. Dropshipping ya da e-ticaret danışmanlığı adı altında verdiğimiz tüm eğitimler, öğrencilerimizin ticari gelişimini tamamlamaları ve sürdürülebilir bir gelir kaynağı oluşturabilmeleri için hayati önem taşımaktadır. 


Stoksuz E-Ticaret Eğitimi konularında daha teknik detaylara değinmek ve detaylı bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.Diğer blog yazılarımızı okumak için, https://trendakademi.com.tr/blog adresine tıklayabilirsiniz.Sosyal Medya Hesaplarımız


Instagram - https://www.instagram.com/trend.akademi/

Twitter - https://twitter.com/trendakademi

Facebook Sayfa - https://www.facebook.com/trenddanismanlik

Facebook Grup - https://www.facebook.com/groups/trendakademi

YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCHKsZnoH6os5cZFT_-d1NAg

LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/trend-akademi%CC%87/

Telegram - https://t.me/trendakademi